O nás

Farmtrans a.s. byla založena v roce 1991, jako akciová společnost, poskytující služby v oblasti mezinárodního zasilatelství a logistiky. Firma získala v roce 2000 certifikát ISO a je členem Svazu spedice a logistiky.

Nabízíme našim zákazníkům zajištění mezinárodní námořní, kamionové a letecké přepravy zboží včetně všech souvisejících služeb v tuzemsku i v zahraničí. Kromě těchto hlavních služeb může společnost Farmtrans a.s. svým klientům nabídnout celou paletu návazných logistických služeb, jako je pojištění zásilek, skladování, nakládka a vykládka kontejnerů včetně manipulace se specifickým druhem zboží, celní odbavení a rozvozy a svozy jednotlivých zásilek. Úzká spolupráce s významnými rejdaři a jinými dopravními společnostmi nám umožňuje dosažení velmi zajímavých cenových podmínek, zejména vzhledem k množství námi přepravovaného zboží.

Firma disponuje týmem zkušených pracovníků ve spedici, kteří jsou schopni vypracovat i náročná řešení konkrétních přepravních zakázek dle individuálních potřeb zákazníka.

Jako zasilatel jsme zde zkrátka proto, abychom plnili příkazy našich klientů, kteří nám přenechají své starosti se zajištěním mezinárodní přepravy.

  •  řádný člen Svazu spedice a logistiky České republiky
  •  od roku 2000 držitel LL-C Certifikat ISO 9001
  •  od roku 2016 člen logistické sítě X2 Elite