Na základě sdělení společnosti HANJIN SHIPPING CO., LTD. Vás musíme informovat, že tento globální rejdař se dostal do značných finančních problémů, které s největší pravděpodobností znamenají jeho bankrot. V současné chvíli jde o velmi čerstvou informaci, tudíž nejsme schopni přesně specifikovat procesy, které s tímto problémem budou spojeny. Jde o zcela novou a neočekávanou situaci, která se zatím na trhu neobjevila. Doposud se finanční krize u těchto společností řešily fůzemi, bohužel v tomto případě se zdá, že půjde o bankrot se všemi důsledky.

Chceme Vám tedy oznámit, že se v současné době snažíme získat maximum informací, abychom Vám mohli poskytnou relevantní informace. Zároveň Vás chceme ujistit, že se snažíme ze všech sil vyřešit nastalou situaci tak, aby proběhla co nejhladčeji a dotkla se Vašich zásilek co možná nejméně. Bohužel nejsme schopni v tuto chvíli zaručit, že vše proběhne tak hladce, jak bývá zvykem. Prosíme Vás tedy o shovívavost, jelikož situace je zcela nová a nikdo zatím nedokáže přesně odhadnout, jak se bude vyvíjet.

Jelikož jde o globální problém, který se nedotkne jen HANJIN SHIPPING CO., LTD., je třeba se připravit na možné nestandardní situace. Prosíme Vás tedy o maximální součinnost, protože by to mohlo značně pomoci v řešení případných problémů. V současné době vedeme intenzivní jednání se všemi rejdaři a operátory, abychom se na celou situaci připravili a získali veškeré dostupné informace o možnostech, jak zboží, které je touto situací dotčeno, získat.

 

Děkujeme za pochopení